Balančný bicykel detský jednorožec

Jarné a letné športy | Kód: 28480
Dostupnosť
Nedostupné
45,99 €
38,33 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Balančné odrážadlo Mondo - Unicorn


Balančné odrážadlo Unicorn od talianskej spoločnosti Mondo je kvalitný odrážadlo pre všetky deti a najmä dievčatká od 2 rokov. Deti sa s balančnom odrážadlom učí udržiavať rovnováhu, a pritom aktívne športujú na čerstvom vzduchu. Balančné odrážadlo v ružovom prevedení je vyozdobeno krásnym obrázkom, takže sa zapáči každej dievčatku.

 Kovová konštrukcia odrážadlá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou. Deťom sa na ergonomickom sedadle bude pohodlne sedieť a počas jazdy na balančnom odrážadle budú ľahšie udržiavať rovnováhu.

Odrážadlo rastie s dieťaťom až do doby, keď je pripravené na svoje prvé kolo. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvé kolo. Odrážadlo má kvalitný a odolná plastové kolesá. Dieťa si vďaka jazde na balančnom odrážadle spevňuje svaly chrbta, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu.

Pri jazde na odrážadle sa dieťa musí spoliehať na seba, naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu. Odrážadlo Mondo je veľmi praktické, ľahko ho so sebou vezmete na rôzne výlety či prechádzky do parku.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty