Hra Brainbox - Zvieratá

SPOLOČENSKÉ HRY | Kód: 3853-3870
Dostupnosť
Skladom
15,99 €
13,33 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Hra Brainbox - Zvieratá

 

BrainBox je zábavná kartová hra na pamäť a pozornosť, ktorá preverí vaše pozorovacie schopnosti. Táto edícia hry o zvieratách zahŕňa habitaty, správanie a mnohé ďalšie témy o ich živote na celej planéte. Vašim cieľom bude za 10 minút nazbierať čo najviac kariet.

Ako na to? Vždy si 1 kartu vyberiete, dívate sa na ňu 10 sekúnd (kým sa presypú hodiny) a potom si vezme kartu váš súper. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, Vám protihráč prečíta otázku. Napr.: Sú tieto zvieratá ohrozené? Alebo čo je uložené v ťavích hrboch, či Prečo majú ťavy široko ukončené končatiny? Zapamätali ste si to? Ak áno, je karta Vaša!

Hra obsahuje : 54 hracích kariet, z ktorých každá predstavuje iného zástupcu ríše zvierat od polárnych medveďov po pumy, od tapírov po tigre a mnohé ďalšie. Na každej karte je uvedený samostatný živočíšny druh s podrobnosťami o tom, kde a ako žije, s ručne maľovanými obrázkami, ktoré všetko doslova oživia.

Hra pomôže deťom učiť sa o svete prírody okolo nás a zároveň rozvíja ich kognitívne pozorovacie a pamäťové zručnosti, ktoré sú základom dlhodobého vzdelávania

Vek: 8+

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty