Kidzoom Magic studio

KREATÍVNE HRAČKY | Kód: 2384-2401
Dostupnosť
Skladom
119,90 €
99,92 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Najpredávanejší a deťmi najobľúbenejší detský fotoaparát na svete od Vtech. Tentoraz so zabudovaným ""profesionálnym"" trikovým štúdiom! Všetko kompletne v slovenčine alebo slovenčine (možno prepínať).
Aj tento fotoaparát má všetky funkcie, na ktoré ste od Kidizoomov zvyknutí. Naučí vás vytvárať originálne digitálne fotografie, vrátane špeciálnych vstavaných foto-efektov, a dokonca aj nahrávať video filmy so zvukom! Fotoaparát vie nielen fotiť a natáčať videá, ale obsahuje novú úplne úžasnú várku nových efektov, trikov aj hier. Dokáže vytvoriť originálne a nezameniteľné autoportréty, vtipné skupinové fotografie alebo videá. Nechýba časovač alebo možnosť nastaviť si vytvorenie fotografie až na moment, kedy bude detekovaná tvár.
To ale nie je zďaleka všetko! KIDIZOOM ® MAGIC STUDIO teraz dokáže do vašich videí vložiť neuveriteľné trikové efekty. Môžete si tak zaplávať so žralokmi, stať sa víťazom automobilových pretekov, vodcom expedície v džungli, letieť vesmírom alebo napríklad predpovedať správy v TV štúdiu. A to všetko bez toho, aby opustíte obývačku!
Pomocou trikov v KIDIZOOM ® MAGIC ŠTÚDIU naučíte predmety levitovať, prikúzliť si kamaráta, úplne zmiznúť alebo si vykúzliť svoje dvojča.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty