LEGO 10414 Každodenné aktivity: Jedenie a čas na spanie

Lego Duplo | Kód: 4042-4059
Dostupnosť
Skladom
27,99 €
23,33 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 10414 Každodenné aktivity: Jedenie a čas na spanie

 

Pomôžte najmenším deťom preskúmať svoje pocity so stavebnicou LEGO® DUPLO® Moje prvé každodenné aktivity: Jedenie a čas na spanie (10414). Táto zábavná a praktická hračka pre deti predškolského veku od 18 mesiacov obsahuje 4 hračkárske zvieratká, do ktorých sa deti môžu ľahko vžiť.
Čas na spanie aj jedenie môže byť pre malé deti plný emócií, ale táto vzdelávacia hračka pre najmenších umožňuje batoľatám vyjadriť svoje pocity popri týchto činnostiach. Stavebnica sa dodáva s 2 roztomilými zvieracími rodinkami a obe obsahujú dospelé zvieratko a jeho mláďa. Figúrky mačiatka a medvedíka sa dodávajú s kockami s dvoma rôznymi výrazmi tváre – jedna strana veselá, druhá smutná – čo uľahčuje batoľatám, ktoré ešte nevedia rozprávať, prejaviť svoje pocity.
Stavebnice LEGO DUPLO sú skvelým spôsobom, ako sa učiť hrou. Okrem zábavnej a interaktívnej hry na postavy môžu rodičia pomocou hračkárskych figúrok vysvetliť batoľatám dôležitosť každodenných rituálov. Deti si zlepšujú jemnú motoriku popri zostavovaní farebných kociek na model 2 domčekov. Každá aktivita je farebne označená, aby bolo stavanie hračkou.

Vhodné od 18 mesiacov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty