LEGO 10899 Zámok z ľadového kráľovstva

Lego Duplo | Kód: 2371-2388

MPK

Dostupnosť
Nedostupné
49,90 €
41,58 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Choďte do Elsinho ľadového paláca s Elsou, Annou a Olafom, zažite nápadité dobrodružstvá so svojím dieťaťom v materskej škole a oslávte spoločne vzácne míľniky vo vývoji. Keď sa vaše batoľa hrá so svojimi obľúbenými postavičkami z Disneyho filmu „Frozen“, podporuje svoje jazykové schopnosti a jemnú motoriku a súčasne rozvíja sociálne a emocionálne povedomie. Diskutujte o vzťahu Elsy so sestrou Annou. Zažite veľa tvorivej zábavy so snehuliakom Olafom. Vďaka viacfarebnému svetielkujúcemu kameňu, ktorý osvetlí hrad stlačením jediného tlačidla, máte vy a vaše batoľa nekonečné možnosti: prehrajte si scény z filmu „Ľadová kráľovná“ alebo si vymyslite svoje vlastné príbehy pre čarovnú kulisu ľadového paláca Elsa.

Charakteristika

  • Obsahuje 3 figúrky LEGO® DUPLO®: Anna, Elsa a Olaf.
  • Ľadový palác pre film Disney „Frozen“ je vybavený šmykľavkou, stolom, stoličkami a kuchynským riadom. Stlačením gombíka osvetlí zámok vo viacerých farbách špeciálny svetelný kameň.
  • Pomôžte dieťaťu osvojiť si základné stavebné zručnosti a zdokonaliť sa v jemnej motorike spojením stavebných prvkov a imaginatívnym hraním medzi sebou.
  • Táto stavebnica pre batoľatá podporuje hranie rolí, rozprávanie príbehov, jazykové znalosti a sociálne a emočné schopnosti. Ľadový palác Elsy od spoločnosti Disney je vysoký 11 palcov, široký 19 palcov a hlboký 16 palcov.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty