LEGO 10993 Dom na strome 3v1

Lego Duplo | Kód: 3495-3512
Dostupnosť
Skladom
139,99 €
116,66 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 10993 Dom na strome 3v1

 

Vitajte v hračkárskom LEGO® DUPLO® Town Rodinnom dome 3 v 1 (10994), v ktorom sa deti naučia množstvo nových vecí! Tento domček je plný autentických detailov a umožňuje batoľatám od 2 rokov a rodičom zahrať sa na rodinné chvíle. Vďaka 7 figúrkam, ktoré sú súčasťou balenia, môžu rodičia naučiť deti sociálne zručnosti a deti si môžu zlepšiť svoje sebavyjadrovanie.
V tomto hračkárskom domčeku majú malé deti mnoho príležitostí naučiť sa novým zručnostiam. Môžu sa hrať, že sa chystajú na spanie, vrátane umývania zubov a čítania rozprávky, až budú ich postavičky pohodlne uložené v hračkárskej poschodovej posteli. Útulnú náladu dotvoria pomocou svetelnej kocky v hviezdičkovej lampe. Deti sa takisto naučia o zdravom stravovaní, a to buď v kuchyni, alebo pri zbieraní hračkárskych paradajok a mrkvy v záhrade. V garáži nájdete zostaviteľné elektrické autíčko, ktoré sa nabíja solárnymi panelmi a má zábavnú funkciu, ktorou ho môžete uviesť do pohybu a začať akčnú hru.
Domček možno postaviť 3 rôznymi spôsobmi, aby stavebnica deti len tak rýchlo neomrzela. Deti si môžu vytvoriť jeden veľký trojposchodový dom, vysokú hračkársku budovu alebo 2 menšie príbytky prepojené spoločnou záhradou.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty