LEGO 43195 kráľovské stajne

Lego Disney | Kód: 2040-2057
Dostupnosť
Skladom
49,95 €
41,63 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 43195 kráľovské stajne

 

Nadchnite fanúšikov disneyovských princezien a koní touto detailnou stavebnicou LEGO® | Disney Kráľovské stajne Belle a Rapunzel (43195), v ktorej nechýba veľká hlavná stajňa s miestnosťami pre trofeje a doplnky, pohodlný podkrovný priestor a 2 menšie odnímateľné boxy pre kone. Tento nápaditý set obsahuje tlačený návod na skladanie aj digitálny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions. Vďaka návodu na stavanie si budú aj začiatočníci pripadať ako skúsení stavitelia… to je úžasné!
Tvorivé hry bez hraníc. Deti si istotne zamilujú túto stavebnicu aj so všetkými doplnkami, ako je slama, krmivo pre kone, sedlá, stajňové náradie a trofej. Tie pomôžu naštartovať fantáziu detí, ktoré sa budú starať o zvieratká a vymýšľať si vzrušujúce scénky.
Obľúbené postavy pripravené na kopu zábavy. Vďaka tejto kreatívnej stavebnici sa deti môžu hrať s 2 minibábikami Belle a Rapunzel od Disneyho, ktoré si môžu zajazdiť na LEGO figúrkach koní Maxima a Philippe. Tieto disneyovské princezné budú špičkovým darčekom, o ktorom si budú rozprávať všetky deti.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty