LEGO 43197 Ľadový zámok FROZEN

Lego Disney | Kód: 2021-2038
Dostupnosť
Skladom
199,90 €
166,58 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 43197 Ľadový zámok FROZEN

 

Skladanie tejto neuveriteľnej stavebnice LEGO® | Disney Ľadový zámok (43197) si užijú rovnako deti i dospelí. Ide o náročný model plný detailov odkazujúcich na filmy, ale nechýba ani menší model hradu Arendelle a tlačený návod na skladanie či digitálny návod Instructions PLUS. Unikátny zážitok pre milovníkov Ľadového kráľovstva. Fanúšikovia filmov okamžite spoznajú zámok so zahnutým obojstranným schodiskom, ktoré vedie do trónnej siene, s ligotavou ľadovou fontánou, balkónom a mnohými ďalšími detailmi. Staviteľom môže potrvať celé hodiny, kým celý zámok poskladajú a budú sa s ním môcť pustiť do hry alebo si ho vystaviť na obdiv.
Tento náročný model dosahujúci impozantnú výšku pohltí fanúšikov na celé hodiny. Nechýba ani Anna od Disneyho, 2 verzie Elsy v korunovačných šatách a v jej ikonickom kostýme, Kristoff s Olafom a k tomu 4 LEGO figúrky snehuliačikov.

S viac ako 1 700 dielikmi je tento set poriadnym darčekom na sviatky, ktorý zaujme tak mladých, ako i starších fanúšikov disneyovky Ľadové kráľovstvo.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty