LEGO 60403 Sanitka a snowbordista

Lego City | Kód: 4224-4241
Dostupnosť
Skladom
19,49 €
16,24 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 60403 Sanitka a snowbordista

 

Pridajte sa k svojmu malému staviteľovi a užite si pútavú hru so stavebnicou LEGO® City Záchranná sanitka a snehuliak (60403), ktorá obsahuje hračkársku sanitku s mohutnými pneumatikami na záchranu v teréne. Táto zábavná súprava obsahuje aj minifigúrku zobrazujúcu zasnežený skatepark a minifigúrky snowboardistu a záchranára na nápadité rozprávanie príbehov.
Táto jednoduchá stavebnica záchranného vozidla obsahuje štartovaciu kocku LEGO, obrázkový návod a 3D inštrukcie a k dispozícii je aj appkaLEGO Builder – digitálny sprievodca stavaním s intuitívnymi nástrojmi, ktoré deťom umožňujú modely si počas stavania otáčať, približovať a zobraziť zo všetkých strán.
Vaše mesto, vaše pravidlá! Stavebnice zo série LEGO City obsahujú parádne vozidlá, realistické konštrukcie a zábavné postavy, ktoré budú inšpiráciou pre nápadité hry založené na situáciách zo skutočného života. Skombinujte tento model záchranného vozidla s ostatnými modelmi zo série LEGO City (predávané samostatne) pre ešte viac herných možností.

Vek: 4+

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty