LEGO 71365 Pretekárska dráha s Piraňami – rozširujúci

Lego Super Mario | Kód: 2290-2307
Dostupnosť
Skladom
29,99 €
24,99 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

S týmto rozšírením setom LEGO 71365 si môžu fanúšikovia do svojho LEGO® Super Mario™ sveta pridať pretekársku dráhu rastlinky pirane a ešte viac sa zlepšiť v zbieraní mincí. Súčasťou tohto zberateľského setu je plošina na koľajniciach hojdačky, na oboch koncoch ktorej stoja rastlinky pirane. Nechýba ani časový blok, s ktorým môže LEGO Mario™ (figúrka nie je súčasťou balenia) na dráhe získať viac herného času, a nepriateľské postavičky Goomba a Troopa. Táto stavebnica je skvelým darčekom pre deti a možnoju skombinovať so štartovacím setom Dobrodružstvo s Mariom 71360, ktorého súčasťou je figúrka LEGO Maria. Navyše ju možno rôznymi spôsobmi prestavať a skúšať tak neustále nové herné možnosti.


Bezplatná aplikácia - Súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Super Mario je návod Instructions PLUS, ktorý deťom pomôže postaviť tento modul. Nachádzajú sa v ňom aj kreatívne herné a stavebné nápady a poskytuje bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu o svoje nápady podeliť s inými fanúšikmi.


Neobmedzená tvorivá zábava - Sety zo série LEGO Super Mario prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Jedinečné levely si môžu fanúšikovia postaviť pomocou štartovacieho setu, rozšírení a balíčkov s vylepšeniami.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty