LEGO 75353 Dioráma Endor Speeder Chase

Lego Star Wars | Kód: 3502-3519
Dostupnosť
Skladom
79,99 €
66,66 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 75353 Dioráma Endor Speeder Chase

 

Preskúmajte napínavú scénu z filmu Star Wars: Návrat Jediho so stavebnicou LEGO® Star Wars™ Naháňačka spídrov na planéte Endor™ – dioráma (75353). Nechýbajú v nej 3 minifigúrky LEGO (Princezná Leia, Luke Skywalker a prieskumný vojak), 2 spídrové motorky s priehľadnými prvkami, ktoré môžete nastaviť tak, aby to vyzeralo, že spídre uháňajú lesmi na Endore, 2 zostaviteľné stromy a nové dieliky papradia, ktoré budú k dispozícii v máji 2023. Doplňte tento výstavný model o ceduľku so slávnym výrokom Luka Skywalkera („Quick! Jam their comlinks. Center switch!“ – Rýchlo! Ruším vysielanie. Zapni to!) a ceduľku s logom k 40. výročiu filmu Star Wars: Návrat Jediho.
Táto stavebnica je súčasťou série LEGO Star Wars pre dospelých vrátane ďalších zostaviteľných diorám, ktoré zobrazujú ikonické scény z filmov a predstavuje tak skvelý darček všetkých dospelých fanúšikov Star Wars alebo len tak pre vlastné potešenie.
Aplikácia LEGO® Builder vámponúka praktický spôsob ukladania návodov na stavanie a sledovania pokroku stavania, ako aj nástroje na otáčanie a približovanie modelov v 3D zobrazení.

Vek: 18+

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty