LEGO Duplo 10933 Stavba s vežovým žeriavom

Lego Duplo | Kód: 607-624
Dostupnosť
Skladom
130,00 €
108,33 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO Duplo 10933 Stavba s vežovým žeriavom

 

Stavba s vežovým žeriavom (10933) pre predškolákov sa hemží vozidlami, postavičkami a pohybom. To všetko povzbudzuje k hre na postavy a podnecuje rozvoj zručností. Na tomto rušnom stavenisku čaká na malých robotníkov na stavbe množstvo aktivít na celé dni. Je tu veľký buldozér a mini buldozér, vyklápač, rýpadlo a žeriav. Batoľatá môžu spoločne s rodičmi pomocou nich dovážať materiál, stavať vežu a odpratávať odpad z ulice. A keď je čas na obed, priamo tu na stavenisku môžete navštíviť aj stánok s hotdogmi!


Súprava obsahuje:  5 moderných postavičiek: ženské postavičky maliarky a vodičky žeriava, 2 mužské postavičky robotníkov na stavbe a predavača hotdogov. Nájdete tu tiež množstvo štýlových prvkov, ako napríklad svetelné a zvukové kocky a trením poháňaný motor v buldozéri, ktorý funguje na mechanické tlačenie.

Vďaka tomu všetkému sada deti vťahuje do hry a podnecuje u malých detí predstavivosť. Ak chcete rozšíriť rad pozitív, ktoré sada pri hraní prináša, skombinujte stavebnicu s ďalšími sadami zo série LEGO DUPLO Construction.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty