LEGO Friends 41379 Reštaurácia

Lego Friends | Kód: 2241379
Dostupnosť
Nedostupné
59,99 €
49,99 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO® Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake, výrobca LEGO. V LEGO® Reštaurácii v mestečku Heartlake sa chystá špeciálny večer!

LEGO® mestečkom Heartlake sa nesie vôňa pizze. Priveď Emmu z edície LEGO Friends na jej skútri do pizzerie na večeru s Ethanom. Pomôž kocúrovi Chicovi spriateliť sa s Pestom a pomôž týmto 2 mačkám vydať sa na honbu za jedlom do smetného koša.

Keď je reštaurácia zatvorená, niekto sa vracia. Nasaď Ethanovi čiernu helmu a zamaskuj ho tak za Prankzyho. Pomôž mu nasprejovať graffiti obrázky na smetný kôš a steny reštaurácie.

Realistické funkcie, ako napríklad šalátový bar, recepcia a pec na pečenie pizze z kameňa vytvárajú priestor pre hodiny nápaditej hry. Vaši malí stavitelia sa môžu hrať, že sú v reštaurácii na večeri s kamarátmi. Tvorivé deti sa tiež môžu zahrať na postavu kuchára, pripravovať jedlá v kuchyni a obsluhovať hostí, ktorí sedia za stolom vonku na terase. Šalátový bar vnútri sa dá posúvať, keď je v reštaurácii potrebné spraviť lepší prístup pre voľnejšiu hru. 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty