LEGO Hidden Side 70421 El Fuegov nakladiak

LEGO | Kód: 70421
Dostupnosť
Nedostupné
39,99 €
33,33 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Deti môžu zažiť vzrušujúci spôsob, ako sa dá hrať so súpravou LEGO® Hidden Side™ 70421 El Fuegovo kaskadérske nákladné auto, a zároveň zažiť jedinečnú hru v prostredí rozšírenej reality.

Prevezmi si aplikáciu Hidden Side a zoskenuj model pomocou telefónu, čím tento úžasný LEGO model v aplikácii ožije. Interakcia s modelom v reálnom svete ovplyvňuje dianie v aplikácii.

Do súpravy pribúdajú priebežné aktualizácie. V každej súprave ťa čaká jedinečný hlavný duch, s ktorým môžeš bojovať, nové záhady, ktoré môžeš riešiť, štýlové veci, ktoré môžeš hľadať, hry na hranie a duchovia, ktorých môžeš zbierať.

El Fuegove nákladné auto má funkčné odpruženie zadnej nápravy, takže deti môžu skúšať parádne kaskadérske kúsky a skoky. Alebo sa môžu pridať k hrdinovi Jackovi Davidsovi a figúrke jeho psa – ducha, Spencera, na zadnej časti nákladného auta. Keď použijú kanón, môžu tým vrátiť dvoch motorkárov na 3-kolesovej motorke typu chopper späť zo strašidelného do normálneho stavu.

Jednoducho tam nie sú žiadne hranice možností tvorivej hry. Prevezmi si aplikáciu LEGO® Hidden Side™ a nasmeruj svoj telefón na El Fuegovo kaskadérske nákladné auto.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty