LEGO Super Mario 71362 Útok piraňovej rastliny

Wiky

Predaj skončil

V tomto zábavnom rozširujúcom sete (71362) si môžu deti vybrať, ktorou cestou sa LEGO® Mario™ má dostať k stráženej pevnosti. Tento fantastický darček pre deti, ktoré už doma majú štartovací set (71360) zo série LEGO® Super Mario™ obsahuje zostaviteľnú pevnosť, katapult, vodu z kociek, lávovú trasu a akčnú kocku. Nechýbajú ani figúrky Bob-omba, Koopu Troopu a piraňovej rastlinky, ktoré LEGO Mario musí poraziť. (Upozornenie: Figúrka LEGO Maria nie je súčasťou balenia. Nájsť ju môžete v štartovacom sete.)


Úžasná aplikácia
K tomuto setu je dostupná aplikácia LEGO Super Mario. Disponuje parádnymi intuitívnymi nástrojmi na zobrazovanie modelov, ktoré deťom pomôžu pri stavaní setu. Zároveň im ponúka bezpečnú platformu, na ktorej sa môžu podeliť o nápady a tvorivú inšpiráciu pre hry a stavanie.


Súťažná akcia
Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario sa parádne hodia na samostatné hry či súťaže s kamarátmi a prinášajú preslávenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Pomocou modulárneho štartovacieho setu, rozšírení a balíčkov s oblečkami si fanúšikovia môžu postaviť vlastné levely plné nekonečnej tvorivej zábavy.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty