Rainbow High Diva - Meline Luxe

Iné bábiky | Kód: 2500-2517
Dostupnosť
Skladom
63,90 €
53,25 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Hudobná súťaž - Súťažiaci ukazujú svoju pravú tvár vo veľkolepom Dueli Rainbow Vision. Shadow High je divoko rozhodnuté, že Rainbow High už nevyhrá. Najlepšia kapela Rainbow High, The Divas, má víťazstvo pevne pred očami.
Meline – Meline má jedinečný dizajn a je odetá od hlavy po päty v zlatých a béžových tónoch. Tvoje outfity sú krásne a detailné. Má krásne zlaté blond kučery, dlhé, pravé mihalnice a sklenené oči 2 zmiešané outfity – Meline má na sebe spoločenské šaty s vyšívanými flitrami a organzou, ladiace podpätky a doplnky. Jej druhý outfit pozostáva z dlhého kabátu z umelej kožušiny, zlatých fóliových šiat a čiernych sandálov Rainbow Divas Micro + Make Up Set – Meline má všetko pre váš potápačský vzhľad: zlatý mikrofón so stojanom, rolovacie puzdro, fén, rúž, paletku na make-up, 3 štetce a oveľa viac.
Pózujte – je plne pohyblivý a dá sa nastaviť do rôznych póz. Jej ruky a nohy sú pohyblivé a umožňujú veľa očarujúcich póz a môžete ich umiestniť na priložený stojan pre bábiky.
Pozbieraj ich všetky - sukne spolu s divami z Rainbow High a Shadow Highs Neon Shadow Rock Band. Nazbierajte všetkých 6 bábik pre dokonalý hudobný boj: Sabrina St. Cloud, Meline Luxe, Ayesha Sterling, Mara Pinkett, Uma Van Hoose a Harley Limestone

Najlepšia z najlepších umeleckých škôl z celého sveta sa zúčastňuje elitnej akcie. Stovky súťažiacich ukážu nielen svoje nové fashion modely v úžasných farbách, ale aj svoje hudobné nadanie. Získaj všetky 3 nové bábiky z Diva hudobnej skupiny reprezentujúcej Rainbow High!

 

Obsah balenia:
• 1 z 3 nových bábik s pohyblivými kĺbmi a dlhými vlasmi, ktoré sa dajú česať
• 2 štýlové outfity, 2 páry topánok, náušnice
• hrebeň a fén
• 1 kufor, ktorý je možné rozložiť na kozmetický stolík
• make-up doplnky: očné tiene, rúž, štetce...
• mikrofón • stojan pre bábiku

Tip: Bábiky majú odnímateľné ruky v zápästí pre ľahšie obliekanie. Veľkosť bábiky: cca 28 cm.


Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty