Scotland Yard Sherlock Holmes

SPOLOČENSKÉ HRY | Kód: 3157-3174
Dostupnosť
Skladom
29,90 €
24,92 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Scotland  Yard Sherlock Holmes

 

Scotland Yard potrebuje vašu pomoc! Profesor Moriarty je na úteku. Naposledy bol videný, ako uteká teplovzdušným balónom nad Temžou! Použite svoje dedukčné schopnosti, aby ste ho dopadli, ale buďte opatrní... Moriarty je nebezpečný a spriada plány na ďalšie zločiny. Nájdite ho, než bude neskoro! V tejto verzii hry Scotland Yard pátra Sherlock Holmes a jeho spoločníci po zločineckom géniovi, profesorovi Moriartym. Môžete si vybrať, či budete hrať detektívov, alebo Moriartyho. Hru môžete hrať podľa pôvodných pravidiel alebo podľa špeciálnych pravidiel Sherlocka Holmesa.
„Ach, to ste vy... poďte ďalej! Pán Holmes a ostatní vás už očakávajú. Spoločnými silami určite uspejete a konečne dopadnete profesora Moriartyho!“ Dvere bytu na Baker Street 221B sa zatvárajú – hon na Moriartyho začína!


Obsahuje: 1 herný plán, 29 štartových kariet, 134 lístkov, 6 hracích figúrok, 10 žetónov postáv, 6 hráčskych tabuliek, 1 cestovnú tabuľku s papierom a ceruzkou, 1 kartónový prúžok, 1 šilt, 3 krúžky (strážnici), 15 kariet z miesta činu, 1 pravidlá hry

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty