Skolsky batoh COCO 19002 G

Školské tašky a batohy | Kód: 2296-2313
Dostupnosť
Skladom
59,99 €
49,99 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Školský batoh COCO 19002  G

 

Obľúbený strih batohu Topgal s tromi komorami s motívom rozkvitnutej lúky s kvietkami a chrobáčikmi vhodný pre deti od 2. do 5. triedy. Vhodný aj pre prváčky vyššieho vzrastu. Bonusom navyše je prívesok v tvare chlpatej ružovej príšerky.
Batoh má pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s hliníkovou výstuhou. Hliníková výstuha pomáha udržať anatomický výstuhu chrbta a pevnosť batohu. Váha výstuhy je len 0,06 kg. Polstrované ramenné popruhy a hrudný popruh zabezpečia, že nebudú skĺzavať z ramien. Konce popruhov vďaka magnetkám pripnete tak, aby neviali okolo tela. Doťahovacie popruhy na ramenných popruhoch zabezpečia ešte lepšie priľnutie tašky k chrbtu vďaka čomu bude anatomické polstrovanie tašky plniť na 100% svoju funkciu.
Zadná komora je ideálna na uloženie najťažších učebníc a zošitov, prostredná komora potom na ďalšie učivo ťažšej váhy. Predná komora je najširšia a navyše v nej nájdete aj kapsičku na zips a odnímateľnú karabínku na kľúče.
Predné hlboké vrecko je ideálne napríklad na desiatu, alebo peračník PENN 19002 G v rovnakom dizajne. Navyše v nej nájdete aj menovku. Fľašu na pitie umiestnite do bočného vrecka. Bezpečnosť detí zaistí plno reflexných prvkov na prednej časti a na bokoch batohu aj na ramenných popruhoch.

Rozmery: 40 x 27 x 21 cm
Hmotnosť: 1,02 kg
Nosnosť: 7 kg
Materiál: 100% Polyester

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty