Školský set BELMIL Football Champions

Školské tašky a batohy | Kód: 3044-3061
Dostupnosť
Skladom
84,50 €
70,42 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Školský set BELMIL Football Champions


Školská taška má spevnenie zo všetkých strán a pevnú spodnú časť, ktorá tiež zvyšuje stabilitu a životnosť. Spodná časť zabezpečuje, že aktovka zostane v rovnakej polohe, zabraňuje znečisteniu a udržuje obsah suchý aj za daždivého počasia.
Taška je vybavená nastaviteľným hrudným popruhom. Je obzvlášť dôležitý pri behu, pretože zabraňuje skĺznutiu tašky z detských ramien.
Aktovka má dve oddelené rukoväte, z ktorých každá je navrhnutá pre iný účel: gumová rukoväť slúžiace k bezpečnému a pohodlnému uchopenie v malých detských rúk a druhá, ktorá sa používa na zavesenie tašky do skrinky alebo na školskej lavici.
Hlavná komora je vybavená inteligentne rozdelenými oddielmi, ktoré pomáhajú deťom usporiadať školské potreby. Všetky zošity a knihy sa skvele zmestia. Fľaša na vodu (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zabaliť do bočných vreciek.
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová časť zabezpečuje, že tlak na chrbát detí je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie.
So školskou aktovkou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách, silný a ľahko použiteľný kovový zámok s reflexným prvkom zaisťuje vysokú viditeľnosť v noci.

Peračník
Prázdny školský peračník, ideálny pre prvý stupeň základnej školy. Dve vyklápacie chlopne majú z jednej strany priehľadné fólie na rozvrh hodín. Po vyklopení chlopní nájdete vo vnútri  množstvo užitočných gumových úchytov na písacie potreby. 

  • Držiaky na perá, ceruzky a pastelky: 27 ks
  • Držiak na pravítko: 1 ks
  • Držiak na gumu: 1 ks
  • Držiak na strúhadlo: 1 ks

Peračník je celý šitý, nie je lepený, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť. Uzatváranie je riešené pomocou zipsu.

Vrecko na prezuvky
Vrecko na prezuvky alebo na telesnú výchovu. Vrecko je ľahké a na uskladnenie nepotrebuje veľa miesta. Obsahuje 2 priehradky. Hlavná priehradka sa dá stiahnuť pomocou šnúrky, ďalšia priehradka sa zatvára zipsom. Vďaka pridanej sieťovine na zadnej časti je zaistené správne prúdenie vzduchu, preto je vrecko ideálne na nosenie prezuviek alebo tenisiek na telesnú výchovu. Je vyrobené z odolných materiálov. Môže sa nosiť v ruke alebo ako vak na chrbte.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty