TOPGAL KIMI 22021 - B - ŠKOLSKÁ TAŠKA

Školské tašky a batohy | Kód: 2664-2681
Dostupnosť
Skladom
71,90 €
59,92 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Dve objemné komory tašky KIMI zhltnú všetky školské potreby chlapcov či dievčat na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom na jej rozmery ju odporúčame cca od 125 cm výšky.

Taška má pevný chrbtový systém s hliníkovou výstuhou, ktorá váži iba 0,06 kg. Výstuha spevňuje chrbtovú časť, preto ju odporúčame nevyťahovať. Vďaka anatomickému polstrovaniu je chrbát tašky mäkký a je zaistená správna cirkulácia vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou.

Ramenné popruhy sú tiež mäkko polstrované, ergonomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľná hrudná pracka. Spodnú časť popruhov môžete vďaka magnetu pripnúť k ich polstrovanej časti.

Dve hlavné komory sú dosť široké, objemné, zhltnú všetko potrebné učenie na prvom stupni ZŠ. Do zadnej užšej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej menovku a menšie sieťové vrecko na zips.

K taške môžete prikúpiť v rovnakom dizajne jednokomorový peračník PENN 22021. Peračník PENN sa zmestí napríklad do predného malého vrecka, kde nájdete aj odnímateľnú karabínu na kľúče. Kapsičku ale pokojne môžete použiť aj ako vrecko na krabičku s desiatou. Fľašu s pitím potom umiestnite do vrecka na boku tašky.

Model KIMI je opatrený radom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde ho máme vyfotený v tme.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty