TOPGAL LYNN 22019 - B - ŠKOLSKÁ TAŠKA

Školské tašky a batohy | Kód: 2640-2657
Dostupnosť
Skladom
75,90 €
63,25 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

TOPGAL LYNN 22019 - B - ŠKOLSKÁ TAŠKA

 

Taška LYNN, v čierno šedom dizajne, je určená všetkým vyšším žiakom na prvom stupni ZŠ, alebo aj na prechod do tried druhého stupňa. Je veľmi objemná, preto je určená hlavne pre tých, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učiva. Dve komory a dve hlboké vrecká unesú úplne všetko. Veľkostne dobre sedí deťom od 125 cm.

Chrbát tašky je pevný, mäkko polstrovaný a je vybavený hliníkovou výstuhou. Dochádza tak k lepšej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom školáka a chrbtovou časťou tašky. Pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu zaistia polstrované, ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Tie utiahnete ako v spodnej časti na dĺžku, tak aj v hornej časti k chrbtu dieťaťa. Do koncov ramenných popruhov sme zašili magnetku, ktorou ich môžete pripnúť k polstrovanej časti popruhov tak, aby neviali okolo tela školáka. Zapnutím výškovo nastaviteľného hrudného popruhu potom zaistíte, aby taška neskĺzavala z ramien.

Zadná komora tašky LYNN je o niečo užšia ako predná a odporúčame do nej umiestniť školské dosky alebo veľké ťažké učebnice. Predná komora je priestrannejšia, širšia a je v nej malé sieťové vrecko na zips. Vrecko medzi prednou komorou a predným vreckom je hlboké a objemné. Jeho vstup je ale užší. Je vhodná na prenášanie napríklad peračníka PENN 22019 v rovnakom dizajne, alebo krabičky na desiatu. V tomto vrecku je našitá aj odnímateľná karabína na kľúče a menovka.

Predné vrecko je potom ideálne pre všetko, čo je potrebné mať rýchlo po ruke.

Hlavná charakteristika:
- pre školákov v 2. - 6. triede
- veľký objem, 2 komory a 2 hlboké vrecká
- pevný chrbát s hliníkovou výstuhou

Ďalšie vychytávky:
- reflexné prvky na všetkých stranách tašky
- pevné odolné dno z TOPDURY chránené nožičkami
- záter proti dažďu – látka nepremokne
- pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu
- taška prešla atestáciou v ITC Zlín na jednotku

Taška strihu LYNN je najobjemnejšia z našej ponuky pre prvý stupeň ZŠ. Z našej skúsenosti vieme, že ju deti nosia pokojne aj do šiestej siedmej triedy. Pre školákov nad 150 cm už ale odporúčame kúpiť študentský batoh.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty