LEGO 42159 Yamaha MT-10 SP

Lego Technic | Kód: 3491-3508
Dostupnosť
Skladom
229,99 €
191,66 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 42159 Yamaha MT-10 SP

 

Predstavujeme vám staviteľský projekt, ktorý nadchne všetkých dospelých fanúšikov motoriek. Tento model LEGO® Technic Yamaha MT-10 SP (42159) je poctou najvýkonnejšiemu motocyklu Yamaha v kategórii „hyper naked“. Jeho zjednodušený dizajn zvýrazňuje krútiaci sa štvorvalcový motor. Preskúmajte aplikáciu LEGO AR a sledujte, ako model ožije.
Každý premyslený detail bol navrhnutý tak, aby čo najvernejšie zodpovedal skutočnému modelu Yamaha. Medzi jeho prvky patrí štvorvalcový motor, 3-stupňová prevodovka a reťazový prevod s funkčným predným a zadným odpružením. Prvky prevodovky zasa zahŕňajú radiaci bubon a vidličku, krúžok na radenie rýchlostí a račňový bubon. Model obsahuje aj funkčné riadenie prostredníctvom vstupov na riadidlách, bočný stojan a výstavný podstavec.
Tento model je súčasťou kolekcie stavebníc LEGO pre dospelých. Stavebnica bude vašim novým projektom, alebo poslúži ako fantastický darček pre fanúšikov motoriek a značky Yamaha, s ktorým zažijú obohacujúci staviteľský projekt plný prepracovaných detailov.

 

Vek: 18+

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty