LEGO 75365 Základňa rebelov Yavin 4

Lego Star Wars | Kód: 3486-3503
Dostupnosť
Skladom
169,99 €
141,66 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LEGO 75365 Základňa rebelov Yavin 4

 

Pripomeňte si nezabudnuteľné momenty z filmu Star Wars: Nová nádej s touto Základňou povstalcov Yavin 4 (75365) z kociek LEGO® pre deti od 8 rokov. Model obsahuje detailne prepracované riadiace centrum, veliteľstvo na poradu pilotov, pódium na odovzdávanie medailí, 2 rotujúce vystreľovače projektilov, zostaviteľný strom s vyvýšenou strážnou vežou, Y-wing s 2 pružinovými vystreľovačmi a takisto aj servisný vozík. Oživte klasické scény s 12 postavičkami LEGO Star Wars™ vrátane minifigúrky LEGO Garvena Dreisa (Červeného veliteľa), ktorá vyjde v auguste 2023 a figúrky LEGO droida R2-BHD, a takisto typických zbraní a doplnkov, akými sú medaily, ktoré môžete odovzdať Lukovi Skywalkerovi a Hanovi Solovi.
Tento modulárny set je ideálny na spoločné stavanie s priateľmi a rodinou. Zlepšite si tvorivý zážitok pomocou aplikácie LEGO Builder, v ktorej nájdete nástroje na zväčšovanie a otáčanie svojich modelov, na sledovanie svojho pokroku a na ukladanie stavebníc.
Táto akčná stavebnicová hračka je súčasťou série stavebníc LEGO Star Wars a bude parádnym darčekom pre členov rodiny či priateľov, ktorí milujú kultovú ságu Star Wars.

 

Vek: 8+

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty